Success Story: iRPA vo Villeroy & Boch

Home / Zo sveta SAP / Success Story: iRPA vo Villeroy & Boch

Success Story: iRPA vo Villeroy & Boch

iRPA

Keď rozhodujú boti. Aj tak by sa dal nazvať úspešný príbeh nemeckej spoločnosti, ktorá sa už viac než 270 rokov zaoberá výrobou porcelanových a keramických produktov. Spoločnosť v súčasnosti zamestnáva viac než 7 500 zamestnancov a svoje produkty vyrába vo viac než 125 krajinách sveta. Vďaka svojej dlhej existencií vie, že ak chce prežiť v extrémne konkurenčnom prostredí, musí neustále zavádzať inovácie a skvalitňovať všetky svoje procesy. Svoj úspech spoločnosť najnovšie zakladá aj na technológií iRPA od spoločnosti SAP.

Čítanie prichádzajúcich mailov, skenovanie príloh, ich klasifikovanie na základe algoritmov a ich ukladanie na správne miesta. Nie len toto majú boti na starosti vo Villeroy & Boch. Systém napríklad automaticky rozlišuje, či je prílohou mailu faktúra alebo ide len o pripomenutie platby, čo znamená, že zamestnanci viac nemusia takéto maily manuálne otvárať, čítať a samostatne klasifikovať. Systém s názvom Document Classification to spraví za nich! Ten je zároveň natoľko spoľahlivý, že zamestnanci ho nemusia ani monitorovať a dosiahnutá úspora času v spoločnosti je obrovská!

Podľa Daniela Neuhäusera, vedúceho pracovníka spoločnosti, bolo pre Villeroy & Boch okrem získania inovatívnych funckií iRPA systému dôležité, aby bola spoločnosť schopná rozhodovať sa aj na základe neštrukturovaných dát. Zároveň chce technológiu implementovať aj naprieč ďalšími oblasťami, ako sú financie, služby zákazníkom, či obstarávanie. Za extrémne dôležité benefity, ktoré prináša samotné zavádzanie botov do fungovania spoločnosti považuje skutočnosť, že boti sú vytváraní a implementovaní bez potreby akýchkoľvek zmien v existujúcej IT infraštuktúre, ako i to, že implementácia botov si vyžaduje menšie úsilie a expertízu ako klasický vývoj softvérov.

SAP iRPA

Technológia Intelligent Robotic Process Automation prináša do spoločnosti autonómnych botov s implementovanou umelou inteligenciou. Tá automatizuje opakujúce sa manuálne procesy prostredníctvom vytvárania, rozvrhovania, riadenia a monitorovania inteligentných botov. Vďaka tomu umožňuje celým tímom ľudí venovať sa omnoho hodnotnejším aktivitám. Ak potrebujete aj Vy zefektívniť fungovanie svojej firmy, neváhajte a ozvite sa nám, pretože inteligentnou robotizáciou sa zaoberáme aj v RKMC.

Ak chcete o riešení vedieť viac, klikajte TU.

Viac informácií o úspechu Villeroy & Boch si prečítate TU.

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search