Robotické riešenie, ktoré má cenu!

Home / Aktuality / Robotické riešenie, ktoré má cenu!

Robotické riešenie, ktoré má cenu!

Automatizácia robotických procesov

Tri roky dôsledného vývoja riešenia Intelligent Robotic Process Automation (iRPA) mali zmysel. Potvrdila to nezávislá prieskumná organizácia Forrester, ktorá toto inteligentné riešenie označila za skutočne silného hráča na trhu robotizácie a automatizácie! A obrovský potenciál tohto riešenia si nevšimol len Forrester…

Podľa prieskumov ďalšej analytickej firmy sa SAP so svojim iRPA umiestnil v najlepšej trojke rebríčka Global 2000 medzi dodávateľmi automatizačných riešení. Global 2000 je každoročne zostavovaný rebríček najlepších dvoch tisícok spoločností, ktorý vytvára časopis Forbes. Ten vybrané spoločnosti ohodnocuje prostredníctvom 4 dôležitých metrík: tržby, zisk, aktíva a trhová hodnota. Z tohtoročného prieskumu vyplynulo, že SAPu sa podarilo poskytnúť svojim zákazníkom riešenie, ktoré skutočne uspokojí ich potreby. SAP však nezaháľa a svoje riešenie posúva na vyššiu úroveň! Okrem toho, že už predstavil verziu iRPA 2.0, má k dispozícií viac než 170 predpripravených šablón robotov využiteľných v akomkoľvek odvetví podnikania.

A čo na toto riešenie hovoria spoločnosti, ktoré ho implementovali? „Skvelá práca, videli a zažili sme mnoho krokov, ktoré sa už len pri samotnom procese tvorby robotov stali omnoho jednoduchšie,“ vyjadril sa Balbir Singh Dhillon, riaditeľ oddelenia inteligentných riešení v spoločnosti Zuellig Pharma. „Už len samotné e-mailové možnosti nám šetria množstvo času a umožňujú používateľom stať sa nezávislými na skúsených vývojároch. Vzhľad, dojem i užívateľská skúsenosť sú naozaj skvelé! Navyše môžeme pozorovať, ako sa produkt obohacuje o ďalšie funkcie!“

„Našim cieľom je poskytovať zákazníkom čo najlepšie RPA, ktoré ďaleko prekročí hranice automatizácie robotických procesov,“ píše na svojej stránke SAP. Portfólio business inteligence predstavuje pre SAP strategickú iniciatívu, ktorej cieľom je zabezpečiť dokonalosť procesov prostredníctvom ich analýzy, zlepšovania a monitorovania.

Riešenie iRPA považujeme v RKMC za nepopierateľný trend súčasnosti, ktorý je schopný aj do Vášho podniku priniesť automatizáciu opakujúcich sa a manuálnych procesov. Urobí tak prostredníctvom inteligentných botov s implementovanou konverzačnou umelou inteligenciou a strojovým učením, ktoré dokážu napodobniť väčšinu ľudských činností. Vďaka tomu sú schopné zjednodušiť porcesy naprieč mnohými systémami ako i cloudovými či softvérovými riešeniami. Sme jedným z 50 partnerov spoločnosti SAP na celom svete, ktorý toto riešenie dokáže implementovať aj do Vášho podniku! Prečítajte si o ňom viac TU.

Viac o úspechu riešenia RPA si môžete prečítať na nasledujúcom odkaze.

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search