Práca po pandémií

Home / Aktuality / Práca po pandémií

Práca po pandémií

Či sa nám to páči, alebo nie, všetci sme sa stali súčasťou akéhosi nového celosvetového experimentu práce z domu a práce na diaľku. Pandémia koronavírusu nám na niekoľko dlhých mesiacov uzamkla dvere kancelárií a my všetci sme boli nútení okúsiť nové pracovné podmienky. Niektorí sa adaptovali menej, niektorí viac a niektorí dokonca natoľko, že chcú v tomto trende pokračovať aj po skončení karantény. Ste na to pripravení?

Zmeny, ktoré nám priniesol rok 2020 sa dotkli jednotlivcov, firiem, odvetví i celých krajín a ich ekonomík. Od marca sme postupne prešli akýmsi vývojom z práce v kanceláriach na prácu z domu, až sa v podstate naše domovy úplne stali našimi prácami. Táto situácia si však vyžaduje výrazné zmeny v tom, ako funguje biznis. Ak chcete byť ako firma naďalej úspešní, mali by ste sa na tieto zmeny pripraviť. Podľa marcového prieskumu spoločnosti Gartner, len 18% z 1 500 opýtaných manažérov verí, že ich biznis je pripravený na dôsledky pandémie.

Experti tvrdia, že kľúčovú rolu v snahe firiem prežiť toto pandemické obdobie a zároveň sa adaptovať na nový svet po tom, ako pandémia odznie, zohrávajú cloudové služby a inteligentná analytika. Práve tie totiž umožňujú firmám pokračovať v plynulom fungovaní v dobe, ktorá sa snaží zastaviť obchodné procesy i produktivitu práce.

Nedovoľte vírusu potopiť biznis, ktorý si už roky budujete! Zaraďte sa k tým, ktorí sú na budúcnosť pripravení a implementujte riešenie Analytics Cloud. Vďaka tomuto riešeniu si totiž budete vždy istí svojimi rozhodnutiami, či už budete sedieť v kancelárií, doma na gauči, alebo na opačnom konci sveta.

Analytics Cloud predstavuje jednoduché riešenie prepájajúce ľudí, informácie a idey, ktoré umožňuje rýchle a správne rozhodovanie založené na dátach. Prístup k dátam je možný z rozličných zdrojov a obrovskou výhodou je vizuálna analýza informácií.

Ozvite sa nám, radi Vám toto riešenie implementujeme do Vašej spoločnosti. Aby ste boli vždy pripravení na budúcnosť…

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search