O nás

Home / O nás

Naše skúsenosti, Váš úspech

RKMC, spol. s r. o. je úspešná poradenská, konzultačná a vzdelávacia spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2004 tímom certifikovaných odborníkov na vývoj a implementáciu riešení ERP. Vďaka našim  viac než 18-ročným skúsenostiam s poskytovaním komplexných služieb v oblasti podnikových riešení na mieru sa nebojíme tvrdiť, že prispejeme i k Vášmu úspechu. Vo svojom produktovom portfóliu ponúkame to najlepšie a najvychytenejšie zo sveta ERP riešení, ktoré Vám zabezpečia nielen rýchly a úspešný rast na trhu, ale aj náskok pred konkurenciou.

Čo robíme

Náš tím certifikovaných konzultantov a skúsených programátorov dokáže vďaka na mieru šitému podnikovému informačnému systému ERP zautomatizovať kľúčové procesy na jednotlivých oddeleniach Vášho podniku a zabezpečiť tak rýchly a úspešný rast podniku. Cieľom našej spoločnosti je poskytovať klientom tie najkvalitnejšie služby, a preto si svoju odbornosť neustále zdokonaľujeme absolvovaním certifikovaných školení.

Naše hodnoty

Spokojnosť zákazníka

Našou úlohou je vypočuť si zákazníka a snažiť sa v maximálnej možnej miere splniť všetky jeho požiadavky.

Inovatívne riešenia

Vďaka inovatívnym ERP riešeniam pomáhame zákazníkom držať krok s dobou a byť o krok vpred pred konkurenciou.

Pridaná hodnota

Našim zákazníkom ponúkame na mieru šité riešenia a komplexné služby vrátane servisnej podpory.

Certifikovaní zamestnanci

Náš tím pozostáva zo špičkových odborníkov, ktorí sa neustále vzdelávajú a zdokonaľujú vo svojom odbore.

Tímová práca

Držíme sa kréda, že „dve hlavy sú viac ako jedna“, vďaka čomu dokážeme našim zákazníkom rýchlejšie a efektívnejšie splniť jeho požiadavky a poskytnúť na mieru šité riešenie.

Komplexné služby

Našim zákazníkom poskytujeme projekty „na kľúč“, t. j. od analýzy podnikových procesov až po školenia a servisnú podporu.

Dlhoročné skúsenosti

Máme za sebou desiatky úspešných projektov, čo svedčí o našich bohatých skúsenostiach.

Orientácia na zákazníka

Našou prioritou sú potreby zákazníka a splnenie všetkých jeho požiadaviek.

Vízia

„Chceme byť spoľahlivým a dynamickým partnerom a dodávateľom komplexných služieb v oblasti ERP riešení na mieru.“

Misia

„Našim cieľom je byť aj naďalej ideálnym partnerom pre všetkých zákazníkov hľadajúcich riešenie ako zrýchliť a zefektívniť kľúčové procesy riadenia podniku.“

RKMC v číslach

1,92 mil. EUR
Tržby v roku 2022
viac ako 54
Odpracovaných človekorokov
19 rokov
skúseností v TOP 3 priemyselných odvetviach na Slovensku

Strategické ciele na obdobie roku 2024

 • Zameranie obchodných aktivít na SAP riešenia, a to najmä Public Cloud, SAP S4HANA a SAP Fiori
 • Neustále vzdelávanie a certifikácia v oblasti nových trendov IS SAP.
 • Budovanie nových a udržanie si súčasných zákazníkov.
 • Nadviazanie nových strategických partnerstiev.
 • Umocniť pozíciu popredného dodávateľa IT riešení a služieb na domácom i zahraničnom trhu.
 • Úspešné obhájenie ISO  certifikácie.
 • Zvyšovanie podielu predaja riešení IS SAP a služieb s vyššou pridanou hodnotou.
 • Vytváranie nadštandardných pracovných podmienok za účelom zatraktívnenia RKMC ako zamestnávateľa pre existujúcich i potenciálnych zamestnancov.
 • Predvídať budúce potreby našich zákazníkov a promptne reagovať na požiadavky trhu.
 • Posilnenie značky formou reklamnej propagácie prostredníctvom propagácie na sociálnych sieťach.
 • Udržanie pozície SILVER/GOLD SAP VAR Partner.

Členstvá a partnerstvá

RKMC je oficiálnym SILVER SAP VAR partnerom (Value Added Reseller) spoločnosti SAP Slovensko, s r.o., ktorá poskytuje plnú regionálnu podporu pri zavádzaní a prevádzke riešení SAP v slovenskom jazykovom a legislatívnom prostredí. Vďaka tomuto partnerstvu dokážeme poskytovať zákazníkom to najlepšie z oblasti SAP riešení, a to s komplexnou podporou od svetového lídra v oblasti podnikového softvéru. Našim zákazníkom poskytujeme produkty a služby tej najlepšej kvality, o čom svedčí aj naše partnerstvo so spoločnosťou SGS Slovakia, spol. s r.o., so zameraním na systémy riadenia a systémy kvality.

Certifikáty

Sme držiteľmi viacerých certifikátov preukazujúcich odbornosť našich konzultantov a oprávnenie poskytovať našim klientom podporu produktov a služieb v oblasti SAP riešení, a to v súlade s platnými technickými a organizačnými štandardmi SAP. Medzi tie najvýznamnejšie patrí:

SAP Success Factors – ide o moderné prelomové riešenie, ktoré spája najnovšie technológie s dlhoročnými skúsenosťami a best practices z oblasti HCM.

SAP Recognized Expertise – poukazuje na odborné znalosti a skúsenosti spoločnosti, počet úspešne zrealizovaných projektov, či splnenie stanoveného počtu SAP konzultantov.

SAP Partner Center of Expertise oprávňuje VAR partnera poskytovať svojim zákazníkom podporu a služby v súlade s aktuálnymi technickými a organizačnými štandardmi spoločnosti SAP. Držiteľ tohto certifikátu garantuje, že disponuje žiadúcimi znalosťami nástrojov podpory štandardov SAP, jeho konzultanti majú zručnosti požadované na prácu s riešeniami a nástrojmi SAP a že spĺňa nároky kladené na kvalitu poskytovaných údržbových služieb.

Výročné správy

Nahliadnite do našich aktuálnych hospodárskych výsledkov a prevedčte sa o tom, že sme pre vás spoľahlivý partner, ktorému klienti dôverujú.

Archív výročných správ na stiahnutie:

Kariéra

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorej zamestnanci sú špecialistami vo svojom odbore. U našich zákazníkov čelíme neustále novým výzvam, a preto vyžadujeme od našich kolegov, aby porozumeli ich potrebám a vedeli ich čo najrýchlejšie samostatne riešiť. Súčasťou neustále sa rozvíjajúceho a meniaceho IT prostredia je i schopnosť učiť sa a držať krok s najnovšími trendmi.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search