Hľadáme SAP Junior ABAP programátora!

Home / Aktuality / Hľadáme SAP Junior ABAP programátora!

Hľadáme SAP Junior ABAP programátora!

Junior programátor 2

Chceš sa stať členom úspešného IT tímu? Túžiš pracovať pre klientov so zvučnými menami doma i v zahraničí a pomáhať im rásť vďaka efektívnemu využívaniu SAP riešení? Si kreatívny a dokážeš pracovať samostatne aj tímovo? A najmä, programovanie je tvoja najväčšia vášeň a orientuješ sa v jazyku Javascript + Java, alebo .NET / c# ? Tak potom hľadáme práve teba!

Čo budeš u nás robiť?

V prvých mesiacoch v našej firme budeš predovšetkým makať na svojej forme – budeš sa vzdelávať a získavať pracovné zručnosti a znalosti pod vedením skúseného tútora so zameraním na IS SAP. Oboznámiš sa s našou metodikou realizácie projektov a osvojíš si princípy firemnej kultúry.

Postupne ťa začneme zapájať do reálnej práce na našich projektoch, kde budeš riešiť jednoduchšie úlohy v rámci svojej kompetencie. Ničoho sa neboj – naši skúsení konzultanti ti budú vždy po ruke! Vďaka tomuto postupu pomaly opustíš juniorskú pozíciu a budeš u nás kariérne rásť, pretože budeš schopný:

 • samostatne analyzovať a riešiť potreby a požiadavky našich klientov,
 • tvoriť a navrhovať koncepty riešení,
 • vyvíjať úspešné riešenia, ktoré majú cenu,
 • školiť klientov,
 • vytvárať dokumentáciu,
 • podporovať klientov počas ich rutinnej prevádzky,
 • udržovať a aktívne budovať kontakty s klientami.

A čo ti za tvoju snahu ponúkame my? Okrem iného napríklad:

 • plat vo výške od 800€, v závislosti od tvojich pracovných skúseností, vedomostí, zručností, … (plat bude, samozrejme, časom rásť)
 • super miesto v príjemnom prostredí v kancelárií kúsok od centra Žiliny,
 • mladý a veselý kolektív,
 • podporu zvyšovania kvalifikácie a kariérneho rastu,
 • rozsiahly program firemných benfitov (automobil aj na súkromné účely, nekonečné množstvo kávy a čaju, teambuildingy, výlety, hodiny angličtiny, …).

O nás v skratke

Vytvárame riešenia, ktoré majú cenu. Svoj úspech zakladáme na tom, že napomáhame k úspechu našich zákazníkov. Sme mladý a dynamický kolektív, ktorý patrí medzi špičku v dodávaní ERP systémov na Slovensku. Milujeme inovácie a technický rozvoj. Poradenské, konzultačné a vzdelávacie služby poskytujeme našim zákazníkom už od roku 2004. Vo svojom produktovom portfóliu ponúkame to najlepšie a najvychytenejšie zo sveta ERP riešení, ktoré našim zákazníkom zabezpečia nielen rýchly a úspešný rast na trhu, ale aj náskok pred konkurenciou. Našim cieľom je poskytovať zákazníkom tie najkvalitnejšie služby, preto si svoju odbornosť neustále zdokonaľujeme absolvovaním certifikovaných školení.

Ak sa už nevieš dočkať toho, ako svoju programátorskú vášeň pretavíš do úspechu nie len svojho, ale i do úspechu našich klientov, neváhaj a ozvi sa nám čo najskôr mailom na patrik.stano@rkmc.sk.

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search