O nás

Home / O nás

Ako sme vznikli

RKMC, spol. s r. o. je úspešná poradenská, konzultačná a vzdelávacia spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2004 tímom certifikovaných odborníkov na vývoj a implementáciu riešení SAP. Svojimi dlhoročnými skúsenosťami a odbornými znalosťami dokážeme už vyše 15 rokov poskytovať komplexné služby v oblasti inovatívnych SAP riešení na mieru. Počas svojej existencie sme dokázali zefektívniť a zrýchliť kľúčové procesy vo viac ako desiatkach stredných a veľkých spoločností pôsobiacich na medzinárodnom i lokálnom trhu. Našim klientom ponúkame konzultačné služby v oblasti kľúčových procesov riadenia spoločnosti, a v rámci implementácie SAP riešení dôsledne dohliadame na každý jeden krok, vďaka čomu disponujú klienti konkurenčnou výhodou na trhu.

Čo robíme

Tím certifikovaných konzultantov a skúsených programátorov dokáže vďaka na mieru šitému podnikovému informačnému systému SAP zautomatizovať kľúčové procesy na jednotlivých oddeleniach a zabezpečiť tak rýchly a úspešný rast podniku. Cieľom spoločnosti je poskytovať klientom tie najkvalitnejšie služby, a preto si svoju odbornosť neustále zdokonaľujeme absolvovaním certifikovaných školení organizovaných priamo spoločnosťou SAP Slovensko, s r. o. Vo svojom produktovom portfóliu ponúkame to najlepšie a najvychytenejšie zo sveta SAP riešení, ktoré klientovi zabezpečia nielen očakávaný rast na trhu, ale aj náskok pred konkurenciou.

Naše hodnoty

Spokojnosť zákazníka

Našou úlohou je vypočuť zákazníka a snažiť sa v maximálne možnej miere splniť všetky jeho požiadavky.

Inovatívne riešenia

Vďaka inovatívnym SAP riešeniam pomáhame zákazníkom držať krok s dobou a byť o krok vpred pred konkurenciou.

Pridaná hodnota

Našim zákazníkom ponúkame na mieru šité riešenia a komplexné služby vrátane servisnej podpory.

Certifikovaní zamestnanci

Náš tím pozostáva zo špičkových odborníkov, ktorí sa neustále vzdelávajú a zdokonaľujú vo svojom odbore.

Tímová práca

Držíme sa kréda, že “dve hlavy sú viac ako jedna”, vďaka čomu dokážeme našim zákazníkom rýchlejšie a efektívnejšie splniť jeho požiadavky a poskytnúť na mieru šité riešenie.

Komplexné služby

Našim zákazníkom poskytujeme projekty “na kľúč”, t. j. od analýzy podnikových procesov až po školenia a servisnú podporu.

Dlhoročné skúsenosti

Máme za sebou desiatky úspešných projektov, čo svedčí o našich bohatých skúsenostiach.

Orientácia na zákazníka

Našou prioritou sú potreby zákazníka a splnenie všetkých jeho požiadaviek.

Vízia

“Chceme byť spoľahlivým a dynamickým partnerom a dodávateľom komplexných služieb v oblasti SAP riešení na mieru.”

Misia

“Našim cieľom je byť ideálnym partnerom pre všetkých zákazníkov hľadajúcich riešenie ako zrýchliť a zefektívniť kľúčové procesy riadenia podniku.”

RKMC v číslach

544%
Zvýšenie zisku v roku 2017
50%
Nárast tržieb v roku 2017
2 tisíc
Odpracovaných človekodní
15 rokov
V TOP 3 priemyselných odvetviach na Slovensku

Strategické ciele na obdobie roku 2019

 • Zameranie obchodných aktivít na SAP a non SAP riešenia, a to najmä SAP HANA a SAP Fiori, či služby Management Consulting.
 • Neustále vzdelávanie a certifikácia v oblasti nových trendov IS SAP.
 • Budovanie nových a udržanie si súčasných obchodných partnerstiev.
 • Nadviazanie nových obchodných vzťahov a intenzívna starostlivosť o stálych zákazníkov.
 • Umocňovanie našich silných stránok na domácom i zahraničnom trhu.
 • Úspešné obhájenie ISO certifikácie.
 • Zvyšovanie podielu predaja riešení IS SAP a služieb s vyššou pridanou hodnotou.
 • Vytváranie nadštandardných pracovných podmienok za účelom zatraktívnenia RKMC ako zamestnávateľa pre existujúcich i potenciálnych zamestnancov.
 • Predvídať budúce potreby našich zákazníkov a promptne reagovať na požiadavky trhu.
 • Posilnenie značky formou reklamnej propagácie prostredníctvom rôznych komunikačných kanálov.
 • Obhájenie pozície SILVER SAP VAR Partner.

Členstvá a partnerstvá

RKMC je oficiálnym VAR partnerom (Value Added Reseller) spoločnosti SAP Slovensko, s r.o., ktorá poskytuje plnú regionálnu podporu pri zavádzaní a prevádzke riešení SAP v slovenskom jazykovom a legislatívnom prostredí. Vďaka tomuto partnerstvu dokážeme poskytovať zákazníkom to najlepšie z oblasti SAP riešení, a to s komplexnou podporou od svetového lídra v oblasti podnikového softvéru. Našim zákazníkom poskytujeme produkty a služby tej najlepšej kvality, o čom svedčí aj naše partnerstvo so spoločnosťou SGS Slovakia, spol. s r.o., so zameraním na systémy riadenia a systémy kvality.

Certifikáty

Sme držiteľmi viacerých certifikátov preukazujúcich odbornosť našich konzultantov a oprávnenie poskytovať našim klientom podporu produktov a služieb v oblasti SAP riešení, a to v súlade s platnými technickými a organizačnými štandardmi SAP.

.

.

.

.

Výročné správy

Nahliadnite do našich aktuálnych hospodárskych výsledkov a prevedčte sa o tom, že sme pre vás spoľahlivý partner, ktorému klienti dôverujú.

PDF výročných správ na stiahnutie:

Kariéra

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorej zamestnanci sú špecialistami vo svojom odbore. U našich zákazníkov čelíme neustále novým výzvam, a preto vyžadujeme od našich kolegov, aby porozumeli ich potrebám a vedeli ich čo najrýchlejšie samostatne riešiť. Súčasťou neustále sa rozvíjajúceho a meniaceho IT prostredia je i schopnosť učiť sa a držať krok s najnovšími trendmi.

Ak máte záujem pracovať v tíme RKMC, pošlite nám svoj životopis a napíšte nám, o akú pracovnú pozíciu sa uchádzate. Snažíme sa získať tých najlepších špecialistov na našom trhu, preto nás poteší váš záujem, a v prípade otvorenia vhodnej pracovnej pozície vás budeme kontaktovať.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search